אודות

פרנק מאיר - עורך דין ונוטריון

קצת על המשרד

עורך הדין פרנק מאיר (מייארס) חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 1987 ונוטריון מאז שנת 2003. במשך יותר מ – 10 שנים עסק עו”ד מאיר (מייארס) בעריכת דין עד שהחל להתמקד בתחום התרגום המשפטי. עו”ד מאיר (מאיירס) עוסק בתרגום משפטי משנת 1995 ולו ניסיון, ותק ומומחיות רבה בתרגום מסמכים משפטיים מגוונים. עו”ד מאיר (מייארס), הינו בעל תואר במשפטים וכן בעל תואר בשפות, מה שמקנה לו  ערכים מוספים ייחודיים וכן ידע רחב ומשמעותי בתחומי התרגום.

על פרנק מאיר

פרנק מאיר בעל תואר במשפטים (LL.B) מאוניברסיטת ווטוורסאנד אשר נמצאת בדרום אפריקה, ובעל תואר שני B.A באנגלית מאותה האוניברסיטה. כמו כן, למד לימודי אפריקנס, לטינית ומשפטים.
הידע הנרחב בשפות אותו המשרד בראשותו של פרנק רכשו לאורך השנים, כמו גם הרקע המשפטי העשיר בכל תחומי המשפט הם אלו שלוקחים את התרגומים צעד אחד קדימה והופכים את שירותי הנוטריון במשרדנו לאיכותיים, מדויקים וכל זאת מבלי להתפשר על עמידה בזמנים.

בין השירותים אותם משרדינו מספק ניתן לראות: תרגומים משפטיים, תרגומים נוטריונים, שירותים נוטריונים, לרבות: אישורי תרגום, אימות חתימה, אישורי העתקים, תרגום משפטי, תרגום חוזים, אישור למשכנתא, חתימת אפוסטיל ועבודה אל מול חברות בתחום המסחר והפיננסים.

WhatsApp Image 2021-12-28 at 14.29.59 (1)

נוטריון במרכז - מה הם המחירים?

כאשר אנחנו מדברים על ייעוץ משפטי, ותרגום של מסמכים אנו לא מדברים על מחיר קבוע ומעוגן בחוק, אלא על מחיר שנקבע אצל נותן השירות.

מאידך, שירותים נוטריונים הינם שירותים אשר ניתנים לפי שכר שירותים נוטריונים אשר מתעדכן ב -1 בינואר לכל שנה ומחייב את כל הנוטריונים לעבוד לפי מחיר מחייב ואחיד.

את שכר השירותים לנוטריון תוכלו לראות באתר משרד המשפטים, תחת שכר שירותים נוטריונים. (או לחילופין, להקליק על הקישור).

לאחר שהכרנו קצת, אנו מאמינים שהבנתם מה מבדל אותנו משאר המשרדים השונים בנישה שלנו ואנו מזמינים אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו.

עבודתינו מתבצעת ללא לאות, הן בסקטור העסקי, הפרטי ואל מול משרדי עורכי דין רבים ברחבי הארץ.